| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2011 |
| Odometrs | 99 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 774MHM |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 130 kW |
| Maksimālais ātrums | 212 km/h |
| CO2 | 156 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.3 l/100km |
| • Vidējais | 5.9 l/100km |
| Pilna masa | 2185 kg |
|---|---|
| Svars | 1660 kg |
| Celtspēja | 525 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2601 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4385 mm |
| Platums | 1831 mm |
| Augstums | 1590 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Hästi hoitud esinduse ajalooga Audi Q3, ökonoomne diiselmootor, vastupidav 7 käiguline automaat, korralikud rehvid, nelivedu. Auto on vaikne ja sõidab eeskujulikult, lisainvesteeringuid ei vaja.
| Pārdevējs | Kuido Raudsaar |
|---|---|
| Adrese | Harjumaa |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.