| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 201 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sudrabs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 703TYT |
| VIN | WDC1668241A740654 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2987 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 190 kW |
| Maksimālais ātrums | 220 km/h |
| CO2 | 199 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.2 l/100km |
| • Vidējais | 7.6 l/100km |
| Pilna masa | 3250 kg |
|---|---|
| Svars | 2455 kg |
| Celtspēja | 795 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 3500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3075 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 5162 mm |
| Platums | 1982 mm |
| Augstums | 1947 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Auto firma nimel, hind käibemaksuga.
| Pārdevējs | Evar Entson |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.