| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Komerctransports |
| Gads | 2015 |
| Odometrs | 193 200 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | - |
| Aizmugurējā piekare | - |
| Priekšējās bremzes | - |
| Aizmugurējās bremzes | - |
| Reģ. nr. | 032MPG |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1560 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 68 kW |
| CO2 | 154 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.3 l/100km |
| • Vidējais | 5.9 l/100km |
| Pilna masa | 2215 kg |
|---|---|
| Svars | 1661 kg |
| Celtspēja | 554 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2728 mm |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4380 mm |
| Platums | 1810 mm |
| Augstums | 1918 mm |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | - |
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | RAIVO |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.