| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Komerctransports |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 3 600 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 568PXZ |
| VIN | ZCFCE35C105681431 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Jauda | 129 kW |
| Maksimālais ātrums | 160 km/h |
| CO2 | 262 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 10.0 l/100km |
| Pilna masa | 3500 kg |
|---|---|
| Svars | 2708 kg |
| Celtspēja | 792 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3520 mm |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 6118 mm |
| Platums | 2052 mm |
| Augstums | 2694 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
- Garantii -
| Pārdevējs | Iv Pluss Tartu |
|---|---|
| Adrese | Soinaste küla, Kambja vald, Välja tn 11 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.