| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2011 |
| Odometrs | 340 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 621LDN |
| VIN | WBAXA11060DW23175 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 160 kW |
| Maksimālais ātrums | 234 km/h |
| CO2 | 138 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2320 kg |
|---|---|
| Svars | 1795 kg |
| Celtspēja | 525 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2968 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4899 mm |
| Platums | 1860 mm |
| Augstums | 1475 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Müüa pilkupüüdev 5-seeria BMW, millel sportlik M-pakett ning visuaalselt M5-st inspireeritud detailid (väljalase, veljed, rool jms). Auto näeb hea välja ja pakub mugavat sõiduelamust. • digitaalne näidikutepaneel • 360° parkimiskaamera • HUD (info kuvamine esiklaasile) • M-pakett + M5 stiilis detailid Auto on meie pere kasutuses alates 06.2024, olnud peamiselt naise igapäevases sõidus. Tegemist ei ole uue autoga – 15 aasta vanusel sõidukil leidub kasutusjälgi, mis on eakohased (väiksemad kriimud, parem esitiib vajab tähelepanu jms). Jooksvalt remonditud kõik vajalik - veermik, pidurid jne. Kett väidetavalt vahetatud enne 300k - tõendid/arved puuduvad. Huvi korral võta ühendust ja tule vaata üle.
| Pārdevējs | Andres Keegi |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.