| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2000 |
| Odometrs | 498 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 111ERM |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3901 cm³ |
|---|---|
| 3.9 l | |
| Jauda | 180 kW |
| Maksimālais ātrums | 242 km/h |
| CO2 | 260 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 80 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 14.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.0 l/100km |
| • Vidējais | 9.8 l/100km |
| Pilna masa | 2495 kg |
|---|---|
| Svars | 2035 kg |
| Celtspēja | 460 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2100 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2930 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4984 mm |
| Platums | 1862 mm |
| Augstums | 1435 mm |
No valsts Lietuva
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa igapäeva kasutuses olev kunagine lipulaev. Autot hooldatud ja hoitud väga hästi. Sh õlivahetused 8000km tagant jne. Leiab pindmist roostet ja iluvigu kuid üldine pilt väga okei. Tehasest tulnud üpris hea varustusega sh roolisoendus, 4x istmesoendused, massaazi iste, pakett aknad jne. Style 32 18” erilaiad veljed talverehvidega. Autol all BC Racing coilid. Soovi korral tulevad autoga kaasa ka originaal püstakud. Monoloogi kuulutusse kirjutama ei hakka ja tõsine huviline võtab alustuseks ühendust emaili teel.
| Pārdevējs | Meree Erm |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.