| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Speciālais aprīkojums |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | CAT0444FCHWS00763 Pārbaudīt |
| Tilpums | 4400 cm³ |
|---|---|
| Darba laiks | 2700 h |
| Jauda | 75 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 14500 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 9700 mm |
| Platums | 2400 mm |
| Augstums | 3300 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Also coming with machine: Stump tooth Clamshell bucket 300mm Machine has factory quick coupler infront.
| Pārdevējs | Tradehub |
|---|---|
| Adrese | Tamme 1, 61715, Tõrvandi, Kambja vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | tradehub.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.