| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2010 |
| Odometrs | 338 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 240BNG |
| VIN | WDF63970513492987 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2148 cm³ |
|---|---|
| 2.1 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 85 kW |
| Maksimālais ātrums | 163 km/h |
| CO2 | 218 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.7 l/100km |
| • Vidējais | 8.1 l/100km |
| Pilna masa | 2940 kg |
|---|---|
| Svars | 1840 kg |
| Celtspēja | 1100 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3430 mm |
| Sēdvietas | 9 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5223 mm |
| Platums | 1906 mm |
| Augstums | 1903 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | User |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.