| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 141 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 003PLS |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1969 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 235 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 46 g/km |
| Degviela | Hibrīds (benz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 2.0 l/100km |
| Pilna masa | 2590 kg |
|---|---|
| Svars | 2095 kg |
| Celtspēja | 495 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2100 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2941 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4963 mm |
| Platums | 1879 mm |
| Augstums | 1437 mm |
No valsts Zviedrija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Täisvarustuses pistikhübriid - maksimaalne sõiduulatus elektriga 44km. Aastamaks 181€. Autol all uued lamellrehvid ja kaasa ühe hooaja sõitnud suverehvid. Värskelt tehtud hooldus ja vahetatud pidurikettad ja -klotsid
| Pārdevējs | Ott Riiel |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.