| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2002 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 767BCZ |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2902 cm³ |
|---|---|
| 2.9 l | |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | 168 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2590 kg |
|---|---|
| Svars | 2108 kg |
| Celtspēja | 482 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 700 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2750 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4710 mm |
| Platums | 1860 mm |
| Augstums | 1840 mm |
No valsts Lietuva
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Mõnus matkasell! Uued rehvid. Uus kütusepump, pihustid taastatud. Kere ja raam korralikud. Tel 53483008
| Pārdevējs | Birgit Põldaru |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.