| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2004 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Sudrabs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 497TMF |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1896 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 85 kW |
| Maksimālais ātrums | 181 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 70 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.5 l/100km |
| • Vidējais | 6.0 l/100km |
| Pilna masa | 2510 kg |
|---|---|
| Svars | 1724 kg |
| Celtspēja | 786 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 700 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2835 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4634 mm |
| Platums | 1810 mm |
| Augstums | 1707 mm |
No valsts Beļģija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Müüa/Vahetada seat alhambra 2004 aasta Üv olemas läbis puhtalt Autol hetkel arvatavasti sidur läbi
| Pārdevējs | Tonis Hill |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.