| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2007 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 912AYO |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 4414 cm³ |
|---|---|
| 4.4 l | |
| Jauda | 232 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 293 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 18.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 8.6 l/100km |
| • Vidējais | 11.9 l/100km |
| Pilna masa | 2320 kg |
|---|---|
| Svars | 1810 kg |
| Celtspēja | 510 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2835 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4851 mm |
| Platums | 1893 mm |
| Augstums | 1496 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Koni sportamordid (jäikus reguleeritav); Solar esiklaas; V60 Polestari pidurisadulad ja kettad; Mooseworksi roostevaba custom summuti, Simonsi pütid, Heico otsad; R-Disain rool; Sinine spidokas; Uuem keskkonsool; Perforeeritud nahast käigukanginupp; Topeltklaasidega aknad; Külmkapp; 4x istmesoojendus, 2x ventiste; Dynaudio heli; Kompassiga tahavaatepeegel; Prillihoidja; Taga külgmistel akendel kardinad; Swedesolutions CFE Esineb roostealgeid Auto müügis 1 nädal.
| Pārdevējs | Kajar Kaasik |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.