| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2011 |
| Odometrs | 85 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 954BFM |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2987 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 165 kW |
| Maksimālais ātrums | 210 km/h |
| CO2 | 253 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 12.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 8.2 l/100km |
| • Vidējais | 9.6 l/100km |
| Pilna masa | 3250 kg |
|---|---|
| Svars | 2505 kg |
| Celtspēja | 745 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 3500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3075 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 5096 mm |
| Platums | 1920 mm |
| Augstums | 1799 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Accident -free, 1 omanik, 7 -kohane
| Pārdevējs | Aleksander Gerne |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.