| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2008 |
| Odometrs | 361 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 566TGF |
| VIN | WAUZZZ8K98A041964 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2968 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 313 kW |
| Maksimālais ātrums | 264 km/h |
| Paātrinājums | 4.8 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 64 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 12.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 8.0 l/100km |
| • Vidējais | 10.0 l/100km |
| Pilna masa | 2130 kg |
|---|---|
| Svars | 1655 kg |
| Celtspēja | 475 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1900 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2817 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4753 mm |
| Platums | 1826 mm |
| Augstums | 1427 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Kiirmüük kuna tarvis finantseeringut kinnisvara ostuks. Auto on aus, aga kahjuks peab millestki loobuma suurema unistuse nimel. Registreerimistasu jääb uue omaniku kanda. Tehasest 3.2 mootoriga. Uus 3.0Tfsi mootor sõitnud 16 000km. *Stage 1 seadistus 313kw *Sachs Racing sidur - siduripedaal on tunduvalt kangem *Suured 3.0 C7 BiTurbo pidurid ees *Tehase S-line välimus ja sisu *Alcantaraga istmed 4x soojendusega *6 käiguline manuaal *Võtmeta sisenemine ja käivitus *Teisaldatav kärukonks *Võimas LEDbar iluvõre taga *Bang&Olufsen helisüsteem *Suurem subwoofer originaal asukohas + seda toetav võimendi *Puutetundlik keskmine ekraan Android *Tagurduskaamera *Katid eemaldatavad vband klambritega, asemele sobitatud originaal resonaatorid samuti vband klambritega *Summuti helitugevus muudetav nupuvajutusega *Kompressori heli on mahedalt kuulda tänu korralikule koonusfiltrile *Isetumenevad peegliklaasid *1 miili kiirus 264kmh, mis on parim tulemus 3.0Tfsi mootoriga autode arvestuses Uut ülevaatust pole tehtud kuna auto jäi oktoobri lõpust seisma. Ülevaatuse läbimiseks tuleks vahetada summuti sukad, sest need lekivad heitgaase läbi. Autol on all suverehvid. Talverehve ei ole. Vaadates õue siis mõistlik oleks treilaga ära viia või võtta kaasa sobivad 18" talverattad.
| Pārdevējs | Kermo |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.