| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2008 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 160MLG |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2148 cm³ |
|---|---|
| 2.1 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 70 kW |
| Maksimālais ātrums | 153 km/h |
| CO2 | 238 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 11.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.4 l/100km |
| • Vidējais | 9.0 l/100km |
| Pilna masa | 2940 kg |
|---|---|
| Svars | 1930 kg |
| Celtspēja | 1010 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3200 mm |
| Sēdvietas | 9 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4993 mm |
| Platums | 1906 mm |
| Augstums | 1903 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Sõitis ilusti,kuni üks hommik enam ei käivitunud.Mis viga täpsemalt on pole olnud aega uurida
| Pārdevējs | Taavi Kerge |
|---|---|
| Adrese | Türi vald, Eesti |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.