| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2005 |
| Odometrs | 400 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 914BLD |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 120 kW |
| Maksimālais ātrums | 223 km/h |
| CO2 | 153 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.5 l/100km |
| • Vidējais | 5.7 l/100km |
| Pilna masa | 1935 kg |
|---|---|
| Svars | 1490 kg |
| Celtspēja | 445 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 745 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2760 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4520 mm |
| Platums | 1817 mm |
| Augstums | 1421 mm |
No valsts Itālija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
müüa e90 2.0d 120kw 6k manu. sõidab liigub toimetab aga leidub nokitsemist. paras winterbeater kellegile. peale rehvi vahetust väristab 90 pealt. mingi amort kolksub. esiklaasil kõrvalistuja pool mõra. lõpupütt kukkus alt, saab kaasa. ülevaatus puudub. jõudu on ketsi teeb, all mitte kõige paremad michelin x-ice north 4 rehvid naelu palju kaduna läinud peale esimest suuremat lund, mustrit on. kere mäda pole kuid iluvigu leiab. üldiselt sõidab toimetab ilusti, keema ei lähe. ülevaatuse kõlbulikuks ma ei viitsiks teha aga kui tahtmisth on saab vabalt. rohkem infoks helista 56760735. vahetust võib kah pakkuda miski e36 vastu. vaatan üle kõik pakkumised. UUT AUTOT ÄRA OTSIMA TULE!!
| Pārdevējs | Rutss |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.