| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2007 |
| Odometrs | 342 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 351FTP |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2497 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Jauda | 160 kW |
| Maksimālais ātrums | 242 km/h |
| CO2 | 227 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 13.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.0 l/100km |
| • Vidējais | 9.4 l/100km |
| Pilna masa | 2055 kg |
|---|---|
| Svars | 1570 kg |
| Celtspēja | 485 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2888 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4841 mm |
| Platums | 1846 mm |
| Augstums | 1468 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
värskelt remonditud sillad, korrapäraselt hooldatud mootor , (olemas ka arved).Väiksed rooste alged, hetkel mootori tuli põleb, sest väljalaske temperatuuri andur mängib lolli (võin enne ostu ära vahetada). Kaasa saad korraliku originaal stange, suverehvid ,talve rehvid uueväärsed .Nokitsemist siit sealt on. Uuena ostetud eestist, enamus omaniku vahetused on peresisesed. Tule vaata auto ise üle.
| Pārdevējs | Romero Ereline |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.