| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Mototehnika |
| Virsbūves tips | Motocikls |
| Gads | 2015 |
| Odometrs | 3 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Oranžs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 11FT |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 249 cm³ |
|---|---|
| 0.2 l | |
| Jauda | 6 kW |
| Maksimālais ātrums | 110 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 10 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 335 kg |
|---|---|
| Svars | 105 kg |
| Celtspēja | 217 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 1470 mm |
| Sēdvietas | 1 |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 2230 mm |
| Platums | 820 mm |
| Augstums | 1230 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
2016 a. mudel FMF sumpa jooks VForce4 klapp jahutusventikas käekaitsmed P-tech: radikakaitsmed plastikuringid olemas kolb vahetatud pidurikaitsmed paunakaitse
| Pārdevējs | User |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.