| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 1997 |
| Odometrs | 279 208 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Tumši zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 758TFG |
| VIN | JMBSNEA2AVZ001246 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 100 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1775 kg |
|---|---|
| Svars | 1335 kg |
| Celtspēja | 440 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1275 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 645 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2650 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4630 mm |
| Platums | 1740 mm |
| Augstums | 1415 mm |
No valsts Nīderlande
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Mootor töökorras, ülevaatus puudub, seisnud umbes 4-5 aastat.
| Pārdevējs | Marek Laksberg |
|---|---|
| Adrese | Pärnu |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.