| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2005 |
| Odometrs | 115 620 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 13ZIB |
| VIN | JNRAS08W65X204484 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3498 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 206 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2427 kg |
|---|---|
| Svars | 2036 kg |
| Celtspēja | 391 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1590 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2850 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4805 mm |
| Platums | 1925 mm |
| Augstums | 1650 mm |
No valsts Amerikas Savienotās Valstis
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa Infiniti FX35 Bensiin+LPG, autol all 18” veljed koos naelrehvidega, kaasa saab 20” veljed koos suverehvidega. Äsja vahetatud õlid ja filtrid. Ees on võimas LED bar. Lisainfo saamiseks helistada: +372 506 9110 Vahetust ei soovi.
| Pārdevējs | andu |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.