| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Ūdens transportlīdzeklis |
| Virsbūves tips | Motorkuģis |
| Gads | 2023 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Melnraksts | 350 |
| VIN | FI-TER57022D323 Pārbaudīt |
| Novietojums | Aizmugure |
|---|---|
| Jauda | 51 kW |
| Maksimālais ātrums | 55 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 70 l |
| Pilna masa | 920 kg |
|---|---|
| Svars | 520 kg |
| Celtspēja | - |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | 6 |
|---|---|
| Garums | 5700 mm |
| Platums | 2300 mm |
| Augstums | - |
| Gultasvietas | - |
No valsts Somija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Müüa merekindel C-kategooria kaater Väga heas korras, vähe kasutatud ja uueväärne. Ideaalne nii kalastamiseks, veespordiks kui ka perega lõõgastumiseks. Tehnilised andmed: • Maksimaalne kiirus: 55 km/h • Mootor: Yamaha F70HP AETL (2023) – garantii 5 aastat • Mootori töötunnid: 192 h • Lisad: reguleeritavad trimmilabad • Lubatud kuni 6 inimest Varustus: Laminaat põrandakate, Sõidukate, Veekindlad istmepadjad, Roostevabast terasest kiilukaitse, Navigatsioonitule mast, Akupesa+aku, Reelingud, Kummist vendrid, Trossi- ja ankrukastid 2 tk Massilüliti, Tulekustuti, Tuuleklaas, Tühjenduskork, Ujumisredel, 12 V pistikupesa, Kolm lukustatavat panipaika, Hind: • Kaater: 15 900 € + km • Komplektihind: 17 900 € + km (kaater + treiler BP1000-RBA + kaardiplotter/kajalood Lowrance Elite 9ti2) Kaater ostetud uuena Soome esindusest hinnaga 25.000€ Müüa on firma Info: +372 503 9899 trailers24@outlook.com
| Pārdevējs | Silver |
|---|---|
| Adrese | pärnu |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..