| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 152 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 582VLF |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1950 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | 216 km/h |
| CO2 | 155 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.7 l/100km |
| • Vidējais | 5.1 l/100km |
| Pilna masa | 2235 kg |
|---|---|
| Svars | 1735 kg |
| Celtspēja | 500 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2840 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4772 mm |
| Platums | 1839 mm |
| Augstums | 1465 mm |
No valsts Zviedrija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Mercedes-Benz C-klass universaal – heas korras, Müüa heas korras ja hästi hoitud Mercedes-Benz C-Class universaal. Auto on ostetud Veho esindusest ning olen esimene omanik Eestis. Sõiduk on olnud minu kasutuses ligi 3 aastat. Läbisõit: 152000 km (igapäevases kasutuses, võib veidi muutuda) Tehniline seisukord väga hea – hooldatud regulaarselt. Värskelt läbitud tehnoülevaatus (puhtalt), kehtib 2 aastat. Varustus: Automaatkäigukast Parkimiskaamera Suur keskkonsooli ekraan Poolnahksisu Kärukonks Automaatne parkimine Püsikiirusehoidja disantsi jälgiv Jne Auto on igapäevases kasutuses, kuid hästi hoitud ja valmis uuele omanikule. Võib viia vabalt valitud kohta kontrolli.
| Pārdevējs | Kevin Indre |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.