| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Komerctransports |
| Gads | 2009 |
| Odometrs | 300 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Oranžs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 360BXV |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2461 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 80 kW |
| Maksimālais ātrums | 143 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 3500 kg |
|---|---|
| Svars | 2199 kg |
| Celtspēja | 1301 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 4325 mm |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 6945 mm |
| Platums | 1993 mm |
| Augstums | 2650 mm |
No valsts Nīderlande
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa heas korras Volkswagen Crafter, 2009. aasta mudel. Sõiduk on hästi hooldatud ja heas tehnilises seisukorras. Hiljuti vahetatud hooratas ja sidurikomplekt, mis tagab sujuva ja murevaba sõidu. Crafteril on robot-käigukast, mis pakub mugavust ja lihtsust igapäevases kasutuses. Rehvid heas seisukorras, vahetatud tagumised lehtvedrud, pidurikettad ja klotsid. Tule ja vaata autot üle – see võib olla just see, mida otsid!
| Pārdevējs | Kaspar E. |
|---|---|
| Adrese | Tallinn, Tallinn, Estonia |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.