| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 142 282 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 244STR |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1999 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 177 kW |
| Maksimālais ātrums | 217 km/h |
| CO2 | 153 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.0 l/100km |
| • Vidējais | 5.8 l/100km |
| Pilna masa | 2470 kg |
|---|---|
| Svars | 2022 kg |
| Celtspēja | 448 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2400 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2874 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4731 mm |
| Platums | 1936 mm |
| Augstums | 1667 mm |
No valsts Beļģija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Autole teostatud õlivahetus alati õigeaegselt. Viimane õlivahetus teostatud 29.0.2026 Auto ideaalses korras.
| Pārdevējs | Gerli valtin |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.