| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2005 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 69NKL |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2498 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Jauda | 118 kW |
| Maksimālais ātrums | 205 km/h |
| CO2 | 243 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 14.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.5 l/100km |
| • Vidējais | 10.2 l/100km |
| Pilna masa | 1890 kg |
|---|---|
| Svars | 1585 kg |
| Celtspēja | 305 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 570 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2650 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4680 mm |
| Platums | 1740 mm |
| Augstums | 1495 mm |
No valsts Šveice
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Auto on manuaaliks ümber ehitatud kuid pole ARK-is registreeritud Autoga tuleb kaasa tagavara roolivõimupump, kliimapump, kojameeste mootor, starter, õhulugeja, salongi pudipadi, jooks 18 tolliseid velgi. Kere seisukord hea ka põhjaalt. Mootor töötab ilusti. Enne talve pandud tutikad lamellrehvid ning teostatud sillastend. 2026 alguses pandud uued küünlad ning tehtud õlivahetus. Tangi ja sõida auto, maanteel ~8 sajale, linnas pole arvutanud. All on H&R madaldusvedrud. Auto asub Tallinnas Palun ühendust võtta ainult SMS teel
| Pārdevējs | Hans |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.