| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2000 |
| Odometrs | 232 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 666TTR |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1910 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 77 kW |
| Maksimālais ātrums | 170 km/h |
| CO2 | 170 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 65 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.5 l/100km |
| • Vidējais | 6.4 l/100km |
| Pilna masa | 1930 kg |
|---|---|
| Svars | 1515 kg |
| Celtspēja | 415 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1300 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 560 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2666 mm |
| Sēdvietas | 6 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 3994 mm |
| Platums | 1871 mm |
| Augstums | 1695 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa Fiat Multipla Suviti igapäevasõiduk olnud (4 suve), talvel seisnud katuse all. 1.9jtd lekkevaba turbodiisel + chip, manuaal, esivedu 4x el.aknad + 2x el.katuseluuk 6 istekohta, tagaistmed eemaldatavad minutiga Kere korras v.a vasakul tagatiival väike roosteauk, vanusest tingitud värvikahjustused NB! Registrinumber 666TTR EI TULE KAASA, auto müüakse 653BHD numbritega Ümbervormistamine koheselt netis lisainfo tel. 5055412 est/rus
| Pārdevējs | Marten Teder |
|---|---|
| Adrese | Rae vald |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.