| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Mototehnika |
| Virsbūves tips | Motocikls |
| Gads | 2008 |
| Odometrs | 30 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 43VT |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 125 cm³ |
|---|---|
| 0.1 l | |
| Novietojums | Centrs |
| Jauda | 11 kW |
| Maksimālais ātrums | 110 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 317 kg |
|---|---|
| Svars | 137 kg |
| Celtspēja | 180 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 1345 mm |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 1955 mm |
| Platums | 720 mm |
| Augstums | 1100 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Sobilik A1 kategooriale. Full power seega võimsus tegelt ligikaudu 21-23kw. Ratas on väike, madal, kerge ja kiire! Mootorile tehtud kapitaalremont seega nagu tutikas, ka summuti põletasime ja puhastasime seest kristalliks, hingab nagu vastssündinu!
| Pārdevējs | Kristofer |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.