| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2003 |
| Odometrs | 280 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Zaļš |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 711BCP |
| VIN | WV2ZZZ9KZ3R514908 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1896 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 47 kW |
| Maksimālais ātrums | 144 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 50 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1760 kg |
|---|---|
| Svars | 1210 kg |
| Celtspēja | 550 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 500 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2601 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 3 |
| Garums | 4226 mm |
| Platums | 1696 mm |
| Augstums | 1836 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Viimane võimalus enne aasta lõppu soetada omale hea tööauto vw caddy. Ülevaatus: 12.2025 Kärukonks Vedrustus heas korras, midagi ei kolise. Käima läheb poolest pöördest. Raadio toimib, taga isegi mingid lisa kõlarid. Kütust võtab vähe. Puhub ilusti sooja. Korralikud lamellrehvid. Paak kütust täis. Juhiuks vajaks reguleerimist ja kõrvalistuja aken ei käi alla. Asub viljandis
| Pārdevējs | Kristofer Pähn |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.