| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Karavāna |
| Gads | 1991 |
| Odometrs | 264 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 883DBJ |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2440 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Jauda | 68 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 3100 kg |
|---|---|
| Svars | 2600 kg |
| Celtspēja | 500 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3653 mm |
| Sēdvietas | 6 |
|---|---|
| Durvis | 3 |
| Garums | 6200 mm |
| Platums | 2230 mm |
| Augstums | 2500 mm |
No valsts Somija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Katus peab vett, külmik töötab. Soojavee boiler, Truma küte. Talverehvid ja pikk ülevaatus. Asub Tallinnas. Kevadel hind 6500.-€
| Pārdevējs | Raido |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.