| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2009 |
| Odometrs | 328 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 414MLD |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2720 cm³ |
|---|---|
| 2.7 l | |
| Jauda | 150 kW |
| Maksimālais ātrums | 230 km/h |
| CO2 | 226 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | 6.5 l/100km |
| • Vidējais | 8.5 l/100km |
| Pilna masa | 2130 kg |
|---|---|
| Svars | 1799 kg |
| Celtspēja | 331 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1490 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2724 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4815 mm |
| Platums | 1868 mm |
| Augstums | 1395 mm |
No valsts Francija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
All talverehvid, auto on sõidukorras. Hetkel ülevaatus puudub. Hind on lõplik. Võimalik osta ka ainult mootor.
| Pārdevējs | Raido |
|---|---|
| Adrese | Tallinn, Eesti |
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.