| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 1985 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Bēšs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 498AIE |
| VIN | XTA210610G1386196 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1294 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Jauda | 51 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1445 kg |
|---|---|
| Svars | 1045 kg |
| Celtspēja | 400 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 300 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4166 mm |
| Platums | 1611 mm |
| Augstums | 1440 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Auto oli seisnud 15 aastat garaažis, peale seda sai korraliku hoolduse kus tehti kõik korda ja ÜV kõlblikuks. 2021 sai teekõlblikuks ja sõidetud on sellega ainult suvel, Kerel kulumijälgi on, kõik originaal va radikas. All vene aegsed valuveljed mis värvitud pulbriga valgeks. Sisuks on beež kalts ja beežid nahast uksepolstrid, sisu väga hästi säilinud. Põhi on korralikult ära kaitstud ja kõik liistuvahed ja nurgad kerel on kahurimäärdega ära tehtud. Auto asub Tõrvas talve garaažis.
| Pārdevējs | tauri jänes |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.