| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2004 |
| Odometrs | 296 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 262HBK |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2685 cm³ |
|---|---|
| 2.7 l | |
| Jauda | 120 kW |
| Maksimālais ātrums | 225 km/h |
| CO2 | 191 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.3 l/100km |
| • Vidējais | 7.2 l/100km |
| Pilna masa | 2100 kg |
|---|---|
| Svars | 1665 kg |
| Celtspēja | 435 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2715 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4665 mm |
| Platums | 1740 mm |
| Augstums | 1435 mm |
No valsts Beļģija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Toimib töötab Vahetatud just 2x pihustit, KKK tihend, karteri tuul, õli, lamellid, käigukasti õli+filter, Kriime kraapse leiab, taga tiivaäärtest kerget roostet näha, ei midagi hullu. Stanged pigem räbalad, tagumine must heas korras kaasa. Toimetab hästi. Pildid suht huupi pandud, äkki tuleb E46 asemele :D Keegi tõesti huvi tunneb võib lisa küsida
| Pārdevējs | Henrig Jaan |
|---|---|
| Adrese | TALLINN |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.