| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2012 |
| Odometrs | 137 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 777CLS |
| VIN | WDD2183591A001723 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3498 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Jauda | 225 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.4 l/100km |
| • Vidējais | 6.8 l/100km |
| Pilna masa | 2220 kg |
|---|---|
| Svars | 1735 kg |
| Celtspēja | 485 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2874 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4996 mm |
| Platums | 1881 mm |
| Augstums | 1421 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | keio |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.