| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 1981 |
| Odometrs | 91 222 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Oranžs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 439MAK |
| VIN | WF0VXXGBVVBG53913 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2358 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Jauda | 46 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2500 kg |
|---|---|
| Svars | 1530 kg |
| Celtspēja | 970 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 750 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 400 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 9 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4530 mm |
| Platums | 1960 mm |
| Augstums | 1980 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Täielikult taaststud
| Pārdevējs | Marko Meitus |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.