| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Pikaps |
| Gads | 2020 |
| Odometrs | 149 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 741TYT |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1996 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 157 kW |
| Maksimālais ātrums | 180 km/h |
| CO2 | 281 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 8.0 l/100km |
| • Vidējais | 8.9 l/100km |
| Pilna masa | 3130 kg |
|---|---|
| Svars | 2572 kg |
| Celtspēja | 558 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3220 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5363 mm |
| Platums | 2028 mm |
| Augstums | 1873 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Autol kehtib tehasegarantii. Auto on väga heas korras, heaperemehelikult hooldatud ja valmis uuteks seiklusteks.
| Pārdevējs | Andres Heiskonen |
|---|---|
| Adrese | Põltsamaa linn, Põltsamaa, Eesti |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.