| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 184 500 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 278FTF |
| VIN | WBAJM7108JG954338 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 140 kW |
| Maksimālais ātrums | 225 km/h |
| CO2 | 124 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 65 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.1 l/100km |
| • Vidējais | 4.7 l/100km |
| Pilna masa | 2390 kg |
|---|---|
| Svars | 1820 kg |
| Celtspēja | 570 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2975 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4942 mm |
| Platums | 1868 mm |
| Augstums | 1498 mm |
No valsts Zviedrija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
BMW 520d M-Pakett Müüa hästi hoitud ja regulaarselt hooldatud sõiduk. Rikkalik Varustus Sõiduk on heas seisukorras ning lisainvesteeringuid ei vaja. Hooldus ja seisukord: • Hooldused teostatud iga 10 000 km järel (Viimase hoolduse käigus vahetatud kõik filtrid ja mootoriõli) • Käigukasti õli vahetatud 130 000km juures. • Läbisõit muutuv (auto igapäevases kasutuses) • Autole on peale pandud keraamika. • Tehniline kontroll teostatud ning autol vigu ei esine. • EGR jahutus vahetatud (Tehase tagasikutsumine) Autoga Kaasas: • 18” Valuveljed - talverehvid hetkel peal aga tuleks järgmiseks hooajaks uued vaadata. • 2x Autovõti + 1x BMW Display Key Võimalik sõiduki kontroll vabalt valitud töökojas. NB! Auto ei ole liisingus ning saab teha kohese vormistuse. Sõiduk BMW 520D (278FTF) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Lisainfo saamiseks palun kirjutada või helistada: 📞 +372 5599 3552
| Pārdevējs | Jarko Kirs |
|---|---|
| Adrese | Rakvere, Rakvere, Estonia |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.