| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Gads | 1995 |
| Odometrs | 360 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Violets |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 983VSR |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2793 cm³ |
|---|---|
| 2.8 l | |
| Jauda | 142 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1865 kg |
|---|---|
| Svars | 1540 kg |
| Celtspēja | 325 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 670 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2700 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4433 mm |
| Platums | 1710 mm |
| Augstums | 1338 mm |
No valsts Nīderlande
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Vahetus võimalus maasturi vastu.
| Pārdevējs | lasse määrits |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.