| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2006 |
| Odometrs | 3 400 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zelts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 430TJS |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2967 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 171 kW |
| Maksimālais ātrums | 216 km/h |
| CO2 | 282 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 14.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 8.4 l/100km |
| • Vidējais | 10.5 l/100km |
| Pilna masa | 2990 kg |
|---|---|
| Svars | 2610 kg |
| Celtspēja | 380 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 3500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3013 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 5086 mm |
| Platums | 1983 mm |
| Augstums | 1772 mm |
No valsts Francija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Alari Ülper |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.