| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Brūns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 096TMF |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2400 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Jauda | 133 kW |
| Maksimālais ātrums | 200 km/h |
| CO2 | 153 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.2 l/100km |
| • Vidējais | 5.8 l/100km |
| Pilna masa | 2400 kg |
|---|---|
| Svars | 1898 kg |
| Celtspēja | 502 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2100 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2815 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4838 mm |
| Platums | 1870 mm |
| Augstums | 1604 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Andres Maranik |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.