| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2006 |
| Odometrs | 256 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 678AZN |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1975 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 105 kW |
| Maksimālais ātrums | 208 km/h |
| CO2 | 193 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.4 l/100km |
| • Vidējais | 8.0 l/100km |
| Pilna masa | 1740 kg |
|---|---|
| Svars | 1451 kg |
| Celtspēja | 289 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1400 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 550 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2530 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 3 |
| Garums | 4395 mm |
| Platums | 1760 mm |
| Augstums | 1330 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Janar |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.