| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Mototehnika |
| Virsbūves tips | Motocikls |
| Gads | 2007 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 28JI |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 600 cm³ |
|---|---|
| 0.6 l | |
| Jauda | 72 kW |
| Maksimālais ātrums | 200 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 19 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 397 kg |
|---|---|
| Svars | 207 kg |
| Celtspēja | 190 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 1440 mm |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 2095 mm |
| Platums | 750 mm |
| Augstums | 1215 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Passis 57kw tegelikult 72kw
| Pārdevējs | Martin |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.