| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 1991 |
| Odometrs | 67 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Tumši sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 640AOR |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 88 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1675 kg |
|---|---|
| Svars | 1115 kg |
| Celtspēja | 560 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1350 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 500 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4500 mm |
| Platums | 1700 mm |
| Augstums | 1398 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Auto ei ole kunagi soola saanud. Pikalt garaazis seisnud, kere väga hea. Mootor /kast väga heas seisukorras. 50km tagasi tehtud: -Uus aku -uus genekas -LSD differ 3.92 -Käsipiduri trossid -Uus veepump -Klapikambrikaane tihend -Kettad/klotsid Helista, räägin lähemalt.
| Pārdevējs | Jakob Jugala |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.