| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2005 |
| Odometrs | 245 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 263TMJ |
| VIN | WAUZZZ8E96A098494 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3123 cm³ |
|---|---|
| 3.1 l | |
| Jauda | 188 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 252 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 15.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.6 l/100km |
| • Vidējais | 10.6 l/100km |
| Pilna masa | 2140 kg |
|---|---|
| Svars | 1665 kg |
| Celtspēja | 475 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2655 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4586 mm |
| Platums | 1772 mm |
| Augstums | 1422 mm |
No valsts Šveice
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Normaalses korras.
| Pārdevējs | Rainer K |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.