| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 1999 |
| Odometrs | 218 100 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši zaļš |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 547TEA |
| VIN | SAJAA02E3XFL02711 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2967 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 175 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2175 kg |
|---|---|
| Svars | 1705 kg |
| Celtspēja | 470 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1850 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2909 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4861 mm |
| Platums | 1819 mm |
| Augstums | 1444 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Leidub iluvigu ja roostet nii väljas kui põhja all. Uut autot pole mõtet otsima tulla. Asukoht Pärnu-Jaagupi
| Pārdevējs | Morten |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.