| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 305 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 726LGY |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1685 cm³ |
|---|---|
| 1.7 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 85 kW |
| Maksimālais ātrums | 181 km/h |
| CO2 | 137 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.3 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.6 l/100km |
| • Vidējais | 5.2 l/100km |
| Pilna masa | 2240 kg |
|---|---|
| Svars | 1644 kg |
| Celtspēja | 596 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2750 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4525 mm |
| Platums | 1805 mm |
| Augstums | 1605 mm |
No valsts Zviedrija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Läbisõidul 289600 pantud uus mootor KIA Sportage pealt (2018a. läbisõiduga 91000km) Väga öko, suur 7me istmeline auto Suitsetatud autos ei ole
| Pārdevējs | Konstantin Laanvee |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.