| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2003 |
| Odometrs | 410 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 297SBF |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2926 cm³ |
|---|---|
| 2.9 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 142 kW |
| Maksimālais ātrums | 227 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2335 kg |
|---|---|
| Svars | 1810 kg |
| Celtspēja | 525 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2830 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4805 mm |
| Platums | 1800 mm |
| Augstums | 1445 mm |
No valsts Latvija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
297 sbf
| Pārdevējs | Maiko Mägi |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.