| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 74 100 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 255MXL |
| VIN | WVWZZZAUZKP501077 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | 218 km/h |
| CO2 | 148 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 55 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.5 l/100km |
| • Vidējais | 5.2 l/100km |
| Pilna masa | 1930 kg |
|---|---|
| Svars | 1446 kg |
| Celtspēja | 484 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 690 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2620 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4567 mm |
| Platums | 1799 mm |
| Augstums | 1446 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
| Pārdevējs | Joosep Lepik |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.