| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2007 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sudrabs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 323AZR |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2435 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Jauda | 125 kW |
| Maksimālais ātrums | 215 km/h |
| CO2 | 234 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 13.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.5 l/100km |
| • Vidējais | 9.8 l/100km |
| Pilna masa | 2130 kg |
|---|---|
| Svars | 1598 kg |
| Celtspēja | 532 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2755 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4720 mm |
| Platums | 1804 mm |
| Augstums | 1488 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Kojamehe kang vajab vahetust ja vaheoeal viskab nuka anduri viga. Kere väga korralik
| Pārdevējs | Rauno Lepp |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.