| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 132 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 380SRN |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 230 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 146 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 5.6 l/100km |
| Pilna masa | 2145 kg |
|---|---|
| Svars | 1700 kg |
| Celtspēja | 445 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2810 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4638 mm |
| Platums | 1825 mm |
| Augstums | 1392 mm |
No valsts Latvija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Väga värske olemuse ja välimusega ning heaperemehelikult hooldatud ja hoitud auto. - Hooldused tehtud 10 000 tagant - 2024 kevadel sai auto poleeritud ja vahatatud - Kaasa 18” talverattad 4000km sõitnud lamellidega (hetkel all), Lowtec madaldusvedrud - Kõik tööd ja toimetused tehtud kas United Motorisis või BM Autos
| Pārdevējs | Egert |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.