| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 122 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 001TMX |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 147 kW |
| Maksimālais ātrums | 226 km/h |
| Paātrinājums | 7 0-100km/h |
| CO2 | 181 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 55 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.4 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.4 l/100km |
| • Vidējais | 7.8 l/100km |
| Pilna masa | 1670 kg |
|---|---|
| Svars | 1333 kg |
| Celtspēja | 337 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2570 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4240 mm |
| Platums | 1775 mm |
| Augstums | 1425 mm |
No valsts Lietuva
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Töötab ilusti, Värseklt vahetatud on kett, väntvõll, õlivann, diffri laagrid ja käigukast on taastatud.
| Pārdevējs | Sander Sepp |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.